W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Specjalistyczne pranie wykładzin


Odpowiednia metoda prania dobierana jest w zależności od rodzaju wykładziny oraz stopnia zabrudzenia.

Doczyszczamy każdy rodzaj wykładzin najnowszą technologią orbitalną lub praniem ekstrakcyjnym. Jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę przy jej minimalnym zawilgoceniu. Pracujemy z użyciem najnowszej technologii oraz innowacyjnych urządzeń co daje najlepsze efekty przy krótkim czasie pracy.

Czyszczenie wykładzin odbywa się przy użyciu cichych maszyn – dzięki temu możemy umówić się na wykonanie usługi zarówno w godzinach nocnych, jak i wtedy, gdy w budynku firmy lub hotelu znajdują się pracownicy lub goście. Warszawa jest miejscem, w którym świadczymy usługę, jaką jest czyszczenie dywanów, lecz siedzibami filii naszej firmy są również Poznań i Wrocław. Działając w trzech dużych miastach Polski, udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm oraz Klientów indywidualnych, którzy stale do nas wracają i pozwalają nam się rozwijać. Otrzymując informacje zwrotne na temat pracy Pure Crystal, udoskonalamy nasze zalety oraz eliminujemy wady.

Dzięki naszym nowoczesnym technologiom czyszczącym możemy zaoferować Państwu profesjonalne pranie wykładzin. Poznań oraz pozostałe miasta, w których mamy siedziby, mogą liczyć na uzyskanie niezwykle korzystnych efektów naszej pracy. Wykorzystując technologię orbitalną oraz czyszczenie ekstrakcyjne wykładzin, możemy zagwarantować efekt odnowienia włókna. Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii, w której udokumentowaliśmy nasze prace w powierzchniach biurowych. Niejednokrotnie nasi Klienci byli przekonani o tym, że wykładzina nie nadaje się już do użytku, jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wykorzystując specjalistyczny sprzęt czyszczący, jesteśmy w stanie doczyścić nawet najbardziej zabrudzone wykładziny, wliczając w to stare plamy i zabrudzenia.

TECHNOLOGIA ORBITALNA
Pranie wykładzin w miastach takich jak Warszawa i Poznań odbywa się przy użyciu wyprodukowanego w Stanach Zjednoczonych specjalistycznego sprzętu HOS Orbot SprayBorg, który charakteryzuje się 100% stycznością szczotki z powierzchnią, co zapewnia szybkie i niezwykle zadowalające efekty. Czyszczenie wykładzin przy użyciu technologii orbitalnej stosujemy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Technologia orbitalna jest najskuteczniejszą metodą czyszczenia wykładzin i została opatentowana specjalnie z myślą o najcięższych zabrudzeniach.

PRANIE EKSTRAKCYJNE
Za ekstrakcyjne pranie wykładzin odpowiedzialni są nasi specjaliści pracujący w całej Polsce – na terenie miasta Wrocław, a także w Poznań i Warszawa. Czyszczenie ekstrakcyjne wykładzin odbywa się przy użyciu sprzętu renomowanej marki Kärcher. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia, a także niebezpieczne dla alergików roztocza. Usługa obejmuje nałożenie roztworu wody ze środkiem czyszczącym na zabrudzoną powierzchnię oraz odessanie rozpuszczonego brudu urządzeniem marki Kärcher.

  • pranie w technologii zapewniającej minimalny czas schnięcia wykładziny (małe zawilgocenie),
  • oprócz dogłębnego doczyszczenia wykładziny powoduje efekt odnowienia włóka (wykładzina ułożona jak nowa),
  • cicha praca maszyny pozwala pracować w każdych warunkach (w hotelach w nocy, w biurach w ciągu dnia bez zakłócania funkcjonowania firmy).
  • usuwanie głębokich zabrudzeń oraz niebezpiecznych dla zdrowia roztoczy.

Urządzenia

Duplex

Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

Optima

Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

Karcher

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…