Mycie okien – Poznań

Mycie auta, powierzchni szklanych oraz okien - Pure Crystal Poznań
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Mycie okien, powierzchni szklanych oraz witryn Poznań

szklane dachy, szklane ściany/fasady , Samoloty, łodzie, plandeki, sygnalizacje świetlne, znaki drogowe, wiaty przystankowe, bilbordy, znaki reklamowe, gładkie elewacje budynków, ogrody zimowe.

Pure crystal wychodząc naprzeciw klientom oferuje mycie okien - powierzchni szklanych za systemów myjących ultra czystą wodą – zdemineralizowaną z gruntu aż do wysokości 20 metrów. Podczas mycia szkła czystość wody ma ogromne znaczenie. Nawet relatywnie niewielka wartość substancji rozpuszczonych w wodzie może prowadzić do powstawania plam, jako że rozpuszczony osad pozostaje na szybie po wyschnięciu wody. Jako, że woda będzie musiała na wysokościach wyschnąć sama, musi ona być całkowicie czysta i wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń tzn. musi być zdemineralizowana (tj. poddana procesowi filtracji wielostopniowej). Taka woda posiada doskonałe właściwości czyszczące oraz potrafi bez żadnych śladów (smug, zacieków) odparować z wyczyszczonej powierzchni. Dzięki zastosowaniu tak czystej wody efekt czyszczenie okien utrzymuje się znacznie dłużej na czyszczonej powierzchni co przynosi realne oszczędności przy ograniczeniu liczby myć w roku.

Woda przetwarzana przez nasz system jest pozbawiona jakichkolwiek minerałów (znanych jako jony, które mogą być dodatnio naładowanymi kationami lub ujemnie naładowanymi anionami), takimi jak węglan wapnia, magnez, sole czy metale. Materia organiczna oraz wszelkie bakterie są również usuwane.

Prostota i łatwość użytkowania sprawiła, że system ten jest używany do czyszczenia na szeroką i nieograniczoną skale.

Pure Crystal zajmuje się zarówno obsługą Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykorzystując innowacyjny system mycia ultra czystą wodą, umyjemy okna w Twoim domu i zadbamy o powierzchnie szklane w Twojej firmie. Żadna powierzchnia szklana nie stanowi dla nas wyzwania, dlatego podejmujemy się mycia szklanych dachów, ścian, ogrodów zimowych i wszelkich innych powierzchni ze szkła wymagających wyczyszczenia. Jesteśmy firmą dbającą o najdrobniejsze szczegóły, dlatego też w zakres usługi mycia okien (Poznań) wchodzi również mycie parapetów oraz mycie ram okiennych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czyste okna są wizytówką każdej firmy, dlatego tak szybko jak to możliwe przystępujemy do pracy po otrzymaniu zlecenia. Dostosowujemy się do Twojego czasu, więc to Ty ustalasz dogodny termin wykonania usługi mycia okien w Poznaniu. Dbamy o to, by wykonywane przez nas prace nie przeszkadzały Klientom Twojej firmy, dlatego też nie zastawiamy wejść do budynków. Mycie okien oferujemy na terenie miasta Poznań i niedalekich okolic.

Odwiedź naszą siedzibę  lub zadzwoń do nas, by zamówić przyjazd specjalisty i umówić się na mycie okien. Poznań i okolice to teren, w jakim oferujemy nasze usługi. Podczas pierwszej rozmowy dokonamy wyceny oraz określimy czas potrzebny na wykonanie usługi mycia okien w Poznaniu. W dniu przyjazdu specjalisty prosimy o udostępnienie powierzchni do mycia, co znacznie skróci czas zaplanowanej pracy. Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego też po wykonanej usłudze prosimy o wystawienie nam oceny, używając do tego formularza znajdującego się na naszej stronie głównej.

Czyszczenie posadzek i okien

Czyszczenie powierzchni szklanych

Czyszczenie powierzchni szklanych

Czyszczenie powierzchni szklanych - okien Poznań

Mycie okien Cię przeraża? Oczyma wyobraźni widzisz smugi, które zawsze pojawiają się po tym, jak wyczyścisz szyby? A może po prostu nie masz na to czasu? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że potrzebujesz naszej pomocy.

Jesteśmy firmą sprzątającą, która na rynku poznańskim istnieje wiele lat. Stąd śmiało możemy powiedzieć, że posiadamy ogromne doświadczenie w tym, co robimy. Wie o tym cały Poznań i jego okolice.

Profesjonalne mycie okien - tylko z naszą firmą. Poznań już nam zaufał

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że mieszkańcy Poznania i okolic ufają nam całkowicie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, abyśmy mogli zadowolić klienta w 100%. Stąd nasza dbałość o sprzęt oraz nieszkodliwe środki, które pozwalają nam wykonać dla Państwa usługę mycia okien szybko i wydajnie. Pracujemy na środkach zaufanych producentów, co pozwala nam dać pewność, że nie szkodzimy ani Wam, ani środowisku,
Można nas spotkać nie tylko w szkołach, przedszkolach, urzędach, czy innych budynkach użyteczności publicznej. Usługi mycia okien świadczymy również dla osób indywidualnych. Posiadamy bogatą ofertę usług w tym zakresie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania - z chęcią na nie odpowiemy.

Czytaj więcej

Mycie okien w Poznaniu i okolicach, to dla nas przyjemność

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że mycie okien w Poznaniu, nieważne, czy jest to mieszkanie prywatne, czy budynek użyteczności publicznej, nie jest łatwe. Smog i inne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu skutecznie przylegają do szyb, dodatkowo wgryzając się w ramy okienne. Umycie ich za pierwszym razem graniczy z cudem, a raczej jest niemożliwe, chyba, że posiada się odpowiednie do tego środki. Tutaj pojawia się nasza propozycja. Jako profesjonalna firma gwarantujemy, że mycie okien Poznań nie będzie Ci już straszne.

Zajmujemy się małymi, jak i ogromnymi powierzchniami. Pracujemy także na wysokościach. Choć może to zabrzmieć co najmniej dziwnie - każdy z naszych pracowników został odpowiednio przeszkolony do wykonania tego zadania. Dzięki temu każde mycie okien (Poznań) przeprowadzane jest profesjonalnie i szybko. Nie pozostawiamy żadnych śladów i smug.

W związku z tym, że jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dostosowujemy indywidualnie do każdego z Was ofertę. Dzięki temu macie możliwość wybrania terminu i pory mycia okien, jak również czy będzie to usługa jednorazowa lub cykliczna. Nasze doświadczenie pokazuje, że każdy klient najpierw zamawia jednorazowe mycie okien, jednak później do nas wraca. Jak widać świadczy to o wysokiej jakości wykonanej usługi.

Mycie okien - Poznań nas kocha, pokochaj nas i Ty

Jeśli mycie okien Cię męczy, nie rób tego. Chętnie zrobimy to za Ciebie. Nie martw się, że sąsiedzi będą dziwnie na Ciebie spoglądać. Kiedy zobaczą, jak czyste masz okna, również skorzystają z naszej oferty. Jeśli zatem zamieszkujesz Poznań lub okolice albo prowadzisz tutaj działalność gospodarczą, zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci szczegółową ofertę, a Ty podejmiesz decyzję - skorzystać z naszej usługi i mieć święty spokój, czy jednak samemu wykonać znienawidzoną czynność. Powiemy Ci już teraz - oferujemy indywidualne warunki i bardzo atrakcyjne ceny mycia okien.

Mycie okien Poznań - Czym się wyróżniamy?

Zapewne zauważyłeś, że w Poznaniu działa duża ilość firm oferujących podobne usługi. Dlaczego zatem masz wybrać akurat nas? Bo jesteśmy odpowiedzialni, pracowicie, stawiamy na zadowolenie klienta. Dodatkowo posiadamy środki i sprzęt najwyższej jakości, co sprawia, że usługę mycia okien wykonujemy szybko i starannie. Co ciekawe - możesz połączyć kilka usług w jedną i zapłacić wspólny rachunek - jeśli zechcesz umyjemy okna w Twoim miejscu pracy i mieszkaniu jednocześnie i to w atrakcyjnej cenie. Wielkość oferty zależy tak naprawdę jedynie od Twoich potrzeb.

Pamiętaj - jeśli prowadzisz własną działalność usługową i posiadasz własne biuro, okna są Twoją wizytówką. Potencjalny klient patrzy bowiem nie tylko na ofertę, jaką jesteś mu w stanie zaproponować, ale również na otoczenie, w jakim się znajduje. Brudne okna z pewnością nie zrobią na nim dobrego wrażenia. Zadbaj zatem o nie i skorzystaj z naszej oferty. Sprawimy, że Twoje okna będą świetnie wyglądać przez długi czas.

Pamiętaj również o tym, że regularne mycie okien przedłuża możliwość ich użytkowania. Brud nie wgryza się w ramy okienne i szyby, dzięki czemu te po umyciu wyglądają, jakby były dopiero wstawione.

Jeśli masz pytania do oferty, nie krępuj się - zapytaj. Chętnie opowiemy o szczegółach usługi, jak również rozwiejemy Twoje wątpliwości. Czekamy na kontakt od Ciebie!

Mycie okien Poznań - dlaczego my?

Stawiamy wyłącznie na zadowolenie naszych klientów. Oznacza to, że zawsze jesteśmy elastyczni i każde zlecenie, niezależnie od jego charakteru, traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach profesjonalizm jest szczególnie pożądany, dlatego zapewniamy, że korzystając z naszych usług można mieć pewność dobrego wyczyszczenia okien.

Proponowane przez naszą firmę mycie okien w Poznaniu jest usługą skierowaną dla najbardziej wymagających klientów. Nieprzypadkowo mieliśmy okazję podjąć się wielu skomplikowanych zleceń. Przypominamy jednak, że równie ważny jest dla nas klient indywidualny, co duże przedsiębiorstwo.

Pure-Crystal stawia nie tylko na najwyższą jakość wykonywanych usług i przyjazne podejście do klienta, ale też atrakcyjne ceny. To nie wszystko, ponieważ nasza skuteczność jest także potwierdzana faktem, że raz umyte okna przez długi czas prezentują się dobrze. Wiąże się to nie tylko z dobrymi narzędziami i detergentami, ale również doświadczeniem naszych pracowników.

Mycie okien Poznań

Do mycia okien w Poznaniu i okolicach podchodzimy w nowoczesny sposób, a więc zwracamy także uwagę na materiał okiennic i inne elementy, co pozwala idealnie dopasować się do zlecenia.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Jeśli interesuje Cię mycie okien w Poznaniu, to zadzwoń do nas. Chętnie poznamy Twoje indywidualne wymagania – na pewno postaramy się dostosować.

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…