Dom

Czyszczenie wypoczynków

Pranie dywanów

W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Oferta dla domu

Szanujemy Twój czas. Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie.

 


Oferta dla domu przeznaczona jest dla wszystkich zapracowanych, a lubiących spędzać czas w czystym otoczeniu. Myślimy również o Twoich dzieciach, ponieważ nasza usługa doskonale dezynfekuje powierzchnie w Twoim mieszkaniu.

Na naszą ofertę składa się m.in.:

point Pranie dywanów i wykładzin
point Pranie mebli wypoczynkowych (kanapy, pufy itp.)
point Czyszczenie i polerowanie płytek podłogowych wraz z fugami

Posiadany przez nas sprzęt w połączeniu z doświadczeniem zapewnia ekspresowy czas wykonania usługi oraz schnięcia pranych materiałów.

Specjalistyczne pranie wykładzin

 

Odpowiednia metoda prania dobierana jest w zależności od rodzaju wykładziny oraz stopnia zabrudzenia. Doczyszczamy każdy rodzaj wykładzin najnowszą technologią orbitalną lub praniem ekstrakcyjnym. Jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę przy jej minimalnym zawilgoceniu. Pracujemy z użyciem najnowszej technologii oraz innowacyjnych urządzeń co daje najlepsze efekty przy krótkim czasie pracy.

Sposób czyszczenia powierzchni płaskich

 

Wspomagając się wysoce wyspecjalizowaną szorowarką parową marki Duplex mamy możliwość doczyszczania oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni płaskich - również chropowatych. Zabrudzone dywany, płytki, panele, wykładziny czy podłogi gumowe nie stanowią już żadnego problemu. Po zastosowaniu szorowarki z doczyszczaniem parowym poprzez działanie gorącej pary usuniemy roztocza i grzyby, a czyszczone powierzchnie nabiorą świeżości i będą błyszczeć długi czas. Maszyna posiada funkcję zasysania, co sprawia, że usuwany zabrudzenia bez nadmiernego namaczania powierzchni czyszczonej. Duplex jednocześnie myje, szoruje i osusza przez co jest niezwykle wydajny, nie tracąc przy tym na jakości wykonywanej usługi. Czyszczenie parowe wydłuża żywotność wykładzin i pozwala przez długi czas zachować pierwotny wygląd.

Pranie ekstrakcyjne mebli wypoczynkowych

 

Polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem. Metoda ta gwarantuje usunięcie wszelkich zabrudzeń oraz roztoczy i drobnoustrojów szkodliwych zwłaszcza dla dzieci. Jest ona bezpieczna i szybka – powierzchnia prana schnie w ciągu kilku godzin. Nie jest możliwe dokładne wyczyszczenie tapicerki w warunkach domowych bez zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Mobilność

 

Wszystkie usługi wykonujemy u klienta. Pojawiamy się w określonym, dogodnym dla Ciebie terminie wraz z całym potrzebnym sprzętem, wykonujemy swoje zadania, a wyprane przez nas elementy domu schną w ekspresywnym tempie.

PRZED
PO
Czyszczenie dywanów Czyszczenie dywanu
PRZED
PO
Czyszczenie tapicerki Pranie tapicerki

 

Pranie dywanów i wykładzin Czyszczeni tapicerki i dywanów
Wyczyszczone krzesła

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…