W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Oferta dla domu


Oferta dla domu przeznaczona jest dla wszystkich zapracowanych, a lubiących spędzać czas w czystym otoczeniu. Myślimy również o Twoich dzieciach, ponieważ nasza usługa doskonale dezynfekuje powierzchnie w Twoim mieszkaniu.

Na naszą ofertę składa się m.in.:

Posiadany przez nas sprzęt w połączeniu z doświadczeniem zapewnia ekspresowy czas wykonania usługi oraz schnięcia pranych materiałów.

Odpowiednia metoda prania dobierana jest w zależności od rodzaju wykładziny oraz stopnia zabrudzenia. Doczyszczamy każdy rodzaj wykładzin najnowszą technologią orbitalną lub praniem ekstrakcyjnym. Jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę przy jej minimalnym zawilgoceniu. Pracujemy z użyciem najnowszej technologii oraz innowacyjnych urządzeń co daje najlepsze efekty przy krótkim czasie pracy.

Wspomagając się wysoce wyspecjalizowaną szorowarką parową marki Duplex mamy możliwość doczyszczania oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni płaskich – również chropowatych. Zabrudzone dywany, płytki, panele, wykładziny czy podłogi gumowe nie stanowią już żadnego problemu. Po zastosowaniu szorowarki z doczyszczaniem parowym poprzez działanie gorącej pary usuniemy roztocza i grzyby, a czyszczone powierzchnie nabiorą świeżości i będą błyszczeć długi czas. Maszyna posiada funkcję zasysania, co sprawia, że usuwany zabrudzenia bez nadmiernego namaczania powierzchni czyszczonej. Duplex jednocześnie myje, szoruje i osusza przez co jest niezwykle wydajny, nie tracąc przy tym na jakości wykonywanej usługi. Czyszczenie parowe wydłuża żywotność wykładzin i pozwala przez długi czas zachować pierwotny wygląd.

Polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem. Metoda ta gwarantuje usunięcie wszelkich zabrudzeń oraz roztoczy i drobnoustrojów szkodliwych zwłaszcza dla dzieci. Jest ona bezpieczna i szybka – powierzchnia prana schnie w ciągu kilku godzin. Nie jest możliwe dokładne wyczyszczenie tapicerki w warunkach domowych bez zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Wszystkie usługi wykonujemy u klienta. Pojawiamy się w określonym, dogodnym dla Ciebie terminie wraz z całym potrzebnym sprzętem, wykonujemy swoje zadania, a wyprane przez nas elementy domu schną w ekspresywnym tempie.

PRZED
PO
PRZED
PO

Urządzenia

Duplex

Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

Optima

Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

Karcher

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…