W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Oferta dla domu


Jeśli posiadasz wykładziny w domu, zapewne wiesz, że co jakiś czas należy je profesjonalnie czyścić, aby zachowały nie tylko swój świetny wygląd. Zdarza się jednak, że wykładziny kojarzą Ci się jedynie z urzędami, bankami lub miejscem pracy. Jeżeli tak jest, czy wiesz, że Twoje dobre samopoczucie w tym miejscu zależy od odpowiedniego czyszczenia tego produktu? Pranie wykładzin, to podstawa do tego, aby każdy, kto przebywa w pomieszczeniu wyściełanym wykładziną czuł się dobrze – nie tylko miło, ale przede wszystkim, aby nie otaczały go drobnoustroje, które w wykładzinach rzecz jasna pojawiają się.

Jak zatem zabrać się za pranie wykładzin? Wrocław wie, że najlepiej jest zatrudnić nas – profesjonalną firmę sprzątającą, która w szybkim tempie doprowadzi wykładzinę do stanu używalności.

Pranie wykładzin Wrocław – jak często? 

Wykładzina w Twoim miejscu pracy bardzo Ci się podoba i zastanawiasz się, czy nie położyć tego produktu u siebie w domu? Jedynym, co Cię blokuje, jest nurtujące pytanie – jak często czyścić wykładzinę, żeby mieć pewność, że domownicy bezpiecznie mogą po niej stąpać i bawić się na niej? Rozwiejemy teraz te wątpliwości. Jako profesjonalna firma, zajmujemy się specjalistycznym praniem wykładzin, które powinieneś przeprowadzać co 3-4 miesiące. Zapewniamy kompleksową usługę w tym zakresie – od stworzenia dla Ciebie indywidualnej oferty na pranie wykładzin Wrocław.

Pamiętaj, jeśli zdecydujesz się na wykładzinę w domu musisz ją codziennie odkurzać. Podobnie jest w biurze, gdzie nie zmieniasz obuwia, co w konsekwencji przekłada się na to, że wykładzina brudzi się o wiele szybciej. Pamiętaj, że to co wdeptujesz w wykładzinę po pewnym czasie sprawia, że staje się ona szara i nieatrakcyjna. Powodem tego jest fakt, że wszelki brud i zarazki przenikają we włókna, z którego wykładzina została wykonana. W związku z tym właścicielom biur nie pozostaje nic innego, jak zatrudnić firmę taką, jak my, dla której pranie wykładzin nie ma żadnych tajemnic. Właściciele biur, których miejscem prowadzenia działalności jest Wrocław już o tym wiedzą. Jeśli zamieszkujesz to miasto i jeszcze o nas nie słyszałeś, cieszymy się że trafiłeś na naszą stronę internetową.

Specjalistyczne pranie wykładzin Wrocław – tutaj poradzi sobie jedynie profesjonalna firma

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pranie wykładzin, nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych rzeczy. Profesjonalne prania wykładzin w pomieszczeniach biurowych często przerasta możliwości pań na co dzień sprzątających biura. I to nie dlatego, że nie mają na to czasu, ale dlatego, że nie posiadają odpowiednich środków i sprzętu, aby móc odpowiednio wyprać produkt, nie niszcząc go przy tym. Pewnie dlatego trafiłeś do nas. Szukasz odpowiedzialnych ludzi, którzy przywrócą świetność Twojej wykładzinie, zapewniając jej idealny wygląd, nie uszkadzając przy tym włókien. 

Cieszymy się niezmiernie, że będziemy mogli pomóc kolejnej osobie. Posiadamy sprzęt i środki najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniamy szybką i kompleksową usługę prania wykładzin we Wrocławiu. Radzimy sobie z zabrudzeniami, które Ty uważasz za takie nie do wyczyszczenia. Pamiętaj – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Aby wykonać usługę prania wykładzin na jak najwyższym poziomie, zanim podejmiemy się zlecenia, przeprowadzamy wywiad środowiskowy z osobą zamawiającą usługę. Przede wszystkim interesuje nas powierzchnia, jaką musimy wyczyścić, rodzaj zastosowanej wykładziny oraz czas, jaki mamy na wykonanie usługi prania wykładzin we Wrocławiu. Te wszystkie informacje pozwalają nam określić cenę i sposób czyszczenia. A są dwa – na mokro i na sucho. Tak naprawdę klient wybiera rodzaj czyszczenia, my sugerujemy najlepszy w danym przypadku.

Pranie wykładzin Wrocław – Firma z Twojej okolicy, to MY

Zadzwoń do nas jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz usługi na pranie wykładzin. Wrocław to miasto gdzie opowiemy Ci o naszej ofercie i zrobimy wycenę na wykładziny, które posiadasz w domu lub swoim biurze. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego z Was podchodzimy indywidualnie.

Wiemy, że dla wielu z Państwa liczy się czas wykonania usługi prania wykładzin oraz profesjonalizm pracowników. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie wyczyścić Wasze wykładziny w czasie krótszym, niż pozostałe firmy świadczące swoje usługi we Wrocławiu i jego okolicach.

Nasi pracownicy, to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy pracę i bezpośredni kontakt z klientem traktują jak swoją pasję. Pranie wykładzin nie ma dla nich żadnych tajemnic. Nawet, jeśli klient nie potrafi w rozmowie określić, z czego wykonana została wykładzina, którą oddaje do czyszczenia, wystarczy rzut oka pracownika i doskonale wie, jakiego środka może użyć.

Staramy się, abyście byli Państwo zadowoleni z wykonanej usługi prania wykładziny w 100%.

Pranie wykładzin Wrocław

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych detergentów różnych rodzajów. To ważne, ponieważ niewłaściwie dobrany środek może sprawić, że pranie wykładzin spowoduje uszkodzenia. Z tego powodu zawsze warto ufać specjalistom. Nasza oferta skierowana jest do klientów z Wrocławia i okolic. Lata doświadczenia i profesjonalizm to klucz do Twojego zadowolenia!

Stawiamy nie tylko na najwyższą jakość usług, ale też indywidualne podejście. Do tego stosujemy – na ile to możliwe – środki ekologiczne. Zależy nam również na szybkości wykonywania usług i ich terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że zamawiając pranie wykładzin we Wrocławiu dla swojego domu często wiąże się to z niestandardowymi godzinami naszej pracy. Jeśli masz dodatkowe wymagania, to chętnie je poznamy. Być może zechcesz skorzystać również z innych usług z naszej oferty.

Uporamy się nawet z najbardziej poważnymi zabrudzeniami, dzięki czemu wykładzina odzyska dawny kolor i blask! Wielu klientów potwierdza, że po naszej wizycie wykładzina prezentuje się, jak gdyby została dopiero przywieziona ze sklepu.

Pranie wykładzin Wrocław – nasze usługi

Pranie wykładzin są szczególnie wskazane w domach, w których mieszkają małe dzieci, ponieważ ich organizmy są narażone na szkodliwe drobnoustroje i inne substancje. W każdym przypadku możesz na nas liczyć. W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania prosimy o kontakt.

Pranie wykładzin we Wrocławiu to usługa, którą wykonujemy od wielu lat. Jesteśmy specjalistami w walce z zabrudzeniami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!