Pranie tapicerki Poznań
Pranie tapicerki Poznań

Tapicerka - sprawdź naszą ofertę!W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl


Oferta dla domu

Szanujemy Twój czas. Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie.

 


Lubisz porządek? Twoje meble muszą zawsze wyglądać perfekcyjnie? Zapewne zdajesz sobie sprawę, że czystość tapicerki Twoich mebli, ze względu na częstotliwość jej użytkowania, po pewnym czasie pozostawia wiele do życzenia. Jeśli nie ma widocznych plam, to na pewno jest zszarzała i nieprzyjemna w zapachu - po prostu brudna. Możesz sobie z tym problemem radzić na różne sposoby - próbować samodzielnie ją prać, nakrywać narzutami, jednak prędzej czy później musisz przygotować się na pranie tapicerki (Poznań) przez profesjonalną firmę, która posiada do tego celu specjalne środki i przeszkolonych ludzi. Skoro trafiłeś na naszą stronę, zapewne zamieszkujesz Poznań i właśnie zdałeś sobie sprawę z tego, że tapicerka Twoich mebli potrzebuje naszej pomocy. Jesteśmy zatem do Twojej dyspozycji.

Pranie tapicerki - Poznań wie, że jesteśmy najlepsi

Jeśli szukałeś firmy, która spełni każde Twoje wymaganie - właśnie znalazłeś. Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie przywrócić każdy rodzaj tapicerki do stanu pierwotnego. Pamiętaj, że czysta i pachnąca tapicerka nie tylko Tobie umila czas, ale również stawia Cię w lepszym świetle wśród znajomych. Każdy z nas bowiem lepiej się czuje w miejscu, które wygląda schludnie i czysto i w którym ładnie pachnie. Jesteśmy w stanie przywrócić Twój komfort. Od dziś nie będziesz wstydził się zapraszać znajomych do swojego mieszkania.

Dzięki odpowiednim środkom i maszynom pranie tapicerki przeprowadzamy bez żadnych szkód. Gwarantujemy, że nie przemoczymy mebla. Po rozpoznaniu stanu tapicerki, nasi pracownicy są w stanie zaproponować odpowiednią metodę, dzięki której będą w stanie idealnie wyczyścić mebel, nie niszcząc przy tym struktury materiału. Powiedzą Ci również, czy z mebla będziesz mógł korzystać zaraz po czyszczeniu, czy konieczne będzie odczekanie kilku godzin. Jeśli kochasz swoje meble, nie chcesz ich wymieniać, jednak przydałoby się odświeżyć wnętrze, nie zastanawiaj się dłużej - zamów naszą usługę, a my przeprowadzimy profesjonalne pranie tapicerki. Poznań i okolice.

Pranie tapicerki Poznań. Wykwalifikowana kadra, najwyższej jakości sprzęt oraz środki, wszystko to dostaniesz w Pure-Crystal!

Nie lubisz sprzątać i prać mebli - nic nie szkodzi, zrobimy to za Ciebie

Dla wielu osób pranie tapicerki mebli nie należy do najprzyjemniejszego zajęcia. Jeśli zatem nie lubisz tego robić - nie kryj tego. Powiedz to otwarcie, zamów naszą usługę. Nasz zespół, to ludzie doświadczeni, którzy z przyjemnością wyczyszczą Twoje meble, a nawet tapicerkę w samochodzie. Ty będziesz cieszył się wolnym czasem i czystą tapicerką, my tym, że zrobiliśmy CI przyjemność i zdobyliśmy kolejnego zadowolonego klienta.

Zadowolenie klienta, to również nasze zadowolenie. Staramy się w każdym calu zaspokoić Wasze potrzeby,. Stąd, zanim przeprowadzimy kompleksowa pranie tapicerki (Poznań), staramy się dowiedzieć jak najwięcej o meblach, które mamy czyścić. Jest to o tyle ważne, że każdy materiał wymaga innego sposobu czyszczenia. Jeśli nie potrafisz ustalić, z jakich włókien wykonana jest tapicerka Twoich mebli, nie martw się. Zaproś nas do swojego domu lub biura, a nasi pracownicy sami to ocenią. Stawiamy bowiem na ludzi doświadczonych, którzy doskonale znają swoją pracę.

Wiedza każdej zatrudnionej osoby, to podstawa do dobrego wykonania zlecenia. Musisz wiedzieć, że współpracujący z nami ludzie znają praktycznie każdy materiał, który wykorzystuje się do obić mebli. Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Już tłumaczymy - wiedz, że każdy materiał wymaga innego sposobu czyszczenia oraz innego środka, który zostanie użyty do prania tapicerki. Określenie na początku usługi, jaki rodzaj materiału został użyty w Twoich meblach pozwala od razu dobrać metodę i odpowiednie środki, co skraca czas wykonania usługi.

Pranie tapicerki Poznań. Wyczyścimy twoje meble za Ciebie. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra. Zadzwoń do nas już teraz!

Plamy na meblach i tapicerce samochodowej, to Twoja zmora? Zajmiemy się tym!

Użytkowanie mebli wiąże się z zabrudzeniami, które prędzej czy później pojawią się na tapicerce. Boisz się tego, dlatego skrywasz sofy i fotele pod niezbyt efektownymi narzutami? Możesz z tym skończyć! Jesteśmy dla Ciebie wybawieniem. Nawet, jeśli na którymś z mebli pojawi się zabrudzenie, wywabiamy je bezpowrotnie. Mamy do tego odpowiedni sprzęt i środki piorące oraz co najważniejsze - wykwalifikowany personel. Dodatkowo, poza zabrudzeniami, usuwamy także drobnoustroje i mikroorganizmy, które siłą rzeczy pojawią się w strukturach mebla. Pozwoli Ci to bezpiecznie korzystać z sofy i fotela. Twoje dziecko będzie mogło bez obaw bawić się na wspomnianych meblach.

Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług. Jeśli posiadasz jakieś pytania - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Pranie tapicerki Poznań. Umów się na dogodny termin i pozbądź  się brzydkich plam!

 


Czytaj więcej

Pranie tapicerki Poznań

Wykorzystywana przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem. Poprzez zastosowanie specjalistycznych urządzeń oraz przetestowanych przez nas środków gwarantujących skuteczność doskonale wypierzemy tapicerkę samochodową.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki odbywa się przy użyciu najwyższej jakości sprzętu marki Kärcher. Usługi prania tapicerki świadczymy na terenie miasta Poznań i okolic. Zawsze dojeżdżamy do klienta, wykonując usługę w dogodnym dla niego miejscu. Należy pamiętać o tym, że pranie tapicerki w warunkach domowych i bez zastosowania profesjonalnego sprzętu nie jest efektywne i nie przyczynia się do usunięcia głębokich zabrudzeń oraz roztoczy, które są niezwykle szkodliwe dla dzieci i alergików. Poznań jest siedzibą naszej firmy, lecz obsługujemy również okoliczne miejscowości.

Wykorzystywana do prania tapicerki przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka używając ekstraktora, czyli urządzenia spryskująco-odsysającego, nanosimy na tapicerkę roztwór wody pod ciśnieniem wraz z profesjonalnym środkiem do czyszczenia ekstrakcyjnego. Wskutek zastosowania tej technologii brud ulega rozpuszczeniu, a my możemy go szybko i bezpiecznie odessać, używając w tym celu specjalistycznego i niezwykle skutecznego urządzenia firmy Kärcher. Po zakończeniu prania tapicerki pozostawiamy powierzchnię do wyschnięcia na kilka godzin – po tym czasie samochód może być ponownie używany.

Wykorzystywana przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka. Pranie ekstrakcyjne tapicerki jest dużo bardziej skuteczne niż czyszczenie parowe, które jednak doskonale sprawdza się do mycia karoserii. Czyszczenie ekstrakcyjne, w przeciwieństwie do parowego, odbywa się przy użyciu środków czyszczących, które biorą udział w płukaniu włókien. W czyszczeniu ekstrakcyjnym wykorzystujemy wodę o temperaturze 30-50°C, natomiast czyszczenie parowe odbywa się w temperaturze 80-120°C.

Pranie tapicerki Poznań - dlaczego my?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu kierowcy zależy na swoim samochodzie. Z tego powodu warto jest wybierać nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne metody prania tapicerki w Poznaniu. Wyżej wymieniliśmy potencjalne ryzyko używania popularnych technik, jednak warto dodać, dlaczego najlepiej wybrać akurat nas do prania tapicerki w Poznaniu.

Zawsze podchodzimy do klienta indywidualnie. Posiadamy sporą wiedzę na temat stosowanych detergentów, dlatego można mieć pewność, że nie uszkodzimy oczyszczanej tapicerki. Przy tym wszystkim jesteśmy zawsze przyjaźnie nastawieni i możemy się zjawić w wymaganym miejscu nawet w niestandardowych porach. Pranie tapicerki Poznań. Indywidualne podejście, wysokiej jakości sprzęt oraz środki!

Pranie tapicerki Poznań

Do prania tapicerki w Poznaniu stosowane przez nas środki, jeśli istnieje taka możliwość, są ekologiczne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonywany usług prania tapicerki w Poznaniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, a także firmami.

W razie zainteresowania praniem tapicerki w Poznaniu i okolicach, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi.