Firma

Czyszczenie wypoczynków
Pranie dywanów
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Oferta biznesowa dla firm

Znamy Państwa codzienne wyzwania. Oferujemy zindywidualizowane, "szyte na miarę" rozwiązania – począwszy od zawarcia umowy poprzez wybór metody, zastosowanie odpowiedniego sprzętu wraz z realizacją.

Angażujemy się w każde powierzone zadanie w 100%


Profity dla klientów biznesowych:

point Indywidualne podejście
point Ekspresowy czas realizacji usługi
point Atrakcyjne stawki cenowe za wykonaną usługę
point Jedna płatność za wiele zamówień
point Indywidualna opieka specjalisty
 

Specjalistyczne pranie wykładzin

 

Odpowiednia metoda prania dobierana jest w zależności od rodzaju wykładziny oraz stopnia zabrudzenia. Doczyszczamy każdy rodzaj wykładzin najnowszą technologią orbitalną lub praniem ekstrakcyjnym. Jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę przy jej minimalnym zawilgoceniu. Pracujemy z użyciem najnowszej technologii oraz innowacyjnych urządzeń co daje najlepsze efekty przy krótkim czasie pracy.
Zalety:
- pranie w technologii zapewniającej minimalny czas schnięcia wykładziny (małe zawilgocenie)
- oprócz dogłębnego doczyszczenia wykładziny powoduje efekt odnowienia włóka (wykładzina ułożona jak nowa)
- cicha praca maszyny pozwala pracować w każdych warunkach (w hotelach w nocy, w biurach w ciągu dnia bez zakłócania funkcjonowania firmy)

FLOTY SAMOCHODOWE

Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm pod względem utrzymania czystości samochodów firmowych wszystkich gabarytów. Jesteśmy w 100% mobilni co stwarza nam możliwość dbania o flotę samochodową w dowolnie wyznaczonym przez klienta miejscu np. na parkingu firmowym, oraz czasie. Podczas mycia aut praktycznie nie są generowane żadne ścieki, oszczędzamy wodę, działamy ekologicznie i nie potrzebujemy żadnych pozwoleń ani specyficznych instalacji. Zajmujemy się również odkażaniem specjalistycznych środków transportu (np. transport żywności, transport medyczny) co stanowi ochronę przed zanieczyszczeniami, bakteriami i wirusami.

HOTELE, PRZEDSZKOLA, BIURA

Pure Crystal jest doskonale przygotowana do czyszczenia powierzchni płaskich w budynkach wielkopowierzchniowych. Jesteśmy w stanie szybko i z korzyścią dla klienta zrealizować zadania z zakresu czyszczenia dywanów, wykładzin, posadzek, płytek podłogowych, prania mebli wypoczynkowych w hotelach, przedszkolach, obiektach użyteczności publicznej. Wyczyścimy materace, meble oraz powierzchnie tapicerowane. Dodatkowo dzięki specyficznym właściwościom pary wodnej skutecznie niszczymy wszelkiego rodzaju alergeny i roztocza.

PRZESTRZENIE PUBLICZNE

Dzięki specyficznym właściwościom pary wodnej firma Pure Crystal świadczy również usługi utrzymania czystości przestrzeni publicznych. Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji, przystanków miejskich, bruku oraz usuwaniu graffiti. Para dokładnie przez przeniknięcie w strukturę materiału oczyści również różnego rodzaju pomniki, barierki czy znaki drogowe. Charakteryzujemy się szybkim wykonaniem usługi nie pozostawiając po sobie praktycznie żadnego rodzaju ścieków.

PRZEMYSŁ

Wyczyścimy powierzchnie przemysłowe szybko, bez ścieków oraz agresywnych detergentów. Sucha para pod wysokim ciśnieniem może dotrzeć wszędzie. Para doskonale usuwa brud i odtłuszcza czyszczone powierzchnie. Nie zakłócimy Państwa bieżącej działalności niezależnie od typu produkcji i rodzaju zanieczyszczeń. Dokładnie wyczyścimy maszyny przemysłowe oraz linie produkcyjne . Usuniemy ciężkie zabrudzenia z powierzchni maszyn i silników. Maszyny czyszczące parowo znajdują zastosowanie w przemyśle elektromaszynowym, w przemyśle chemicznym oraz przemyśle spożywczym.

GASTRONOMIA

Przyjęte przez nas sposoby czyszczenia sprawdzają się również do czyszczenia oraz dezynfekcji urządzeń znajdujących się w kuchniach czy punktach gastronomicznych. Dzięki wysokiej temperaturze pary, redukcji środków chemicznych oraz braku powstawania ścieków zapewniamy wysoki poziom czystości i higieny pracy. Para doskonale wyczyści zabrudzone i zatłuszczone powierzchnie okapów, piekarników czy grillów. Zajmujemy się również odkażaniem obszarów przygotowania i transportu żywności jako ochrona przed zanieczyszczeniami, bakteriami i wirusami.


PRZEJDŹ DO CENNIKA

 

Urządzenia

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…