Pranie tapicerki w Poznaniu

Mycie auta i pranie tapicerki
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 881 764 988
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Parowe mycie samochodu

Szanujemy Twój czas. Nie trać go w kolejkach do myjni. Jesteśmy w pełni mobilni – to myjnia przyjedzie do Ciebie

 


Dzięki wysokim wymaganiom klientów mieliśmy możliwość dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Wszystkie usługi są wykonywane z dojazdem do klienta. Do czyszczenia ciśnieniowego korzystamy z maszyny Optima wykorzystując silnik spalinowy - co jeszcze bardziej zwiększa mobilność oraz zakres prac. Gorąca para nie tylko dezynfekuje ale również potrafi rozpuścić nawet najbardziej uporczywe plamy po oleju, gumach do żucia czy tuszach. Dlaczego wśród wielu metod dotyczących mycia aut, mam wybrać właśnie mycie parowe?

Sposób mycia

 

W pierwszym etapie czyszczenia usuwamy zabrudzenia powierzchniowe poprzez użycie pary wodnej pod wysokim ciśnieniem produkowanej w urządzeniu Optima, aby następnie przy użyciu miękkiej oraz chłonnej mikrofibry usunąć właściwe zabrudzenia wnikające w głąb materiału oraz pochłonąć wilgoć - co skutkuje całkowitym oczyszczeniem lakieru.

Sposób mycia przez Pure Crystal PoznańUWAGA: Mycie w tradycyjnych bezdotykowych myjniach usuwa wyłącznie zabrudzenia powierzchniowe, nie usuwając głębszej warstwy brudu z karoserii - co skutkuje wyniszczeniem lakieru w przyszłości.

Bezpieczeństwo

 

Wykorzystanie pary wodnej jest całkowicie bezpieczne! Brak jakichkolwiek działań mechanicznych eliminuje możliwość zarysowań lakieru, a strumień pary wodnej jest znacznie łagodniejszy niż w tradycyjnych myjniach wysokociśnieniowych.

Wykorzystanie pary wodnejUWAGA: Myjnie automatyczne powodują zarysowania na karoserii. Twarde włosy szczotek myjących sprawiają, że po wyjechaniu z takiego miejsca możemy zauważyć specyficzne kółka. Problem ten dotyka zwłaszcza kierowców mających ciemne samochody. W naszej myjni nie będziesz miał tego problemu.

Środki czyszczące

 

Używamy tylko i wyłączenie środków czystości renomowanych producentów charakteryzujących się najwyższą jakością działania i zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa dla lakieru samochodowego. Ponieważ podczas mycia stosowana jest para wodna o temperaturze 120 oC pod ciśnieniem 8 barów ilość używanych środków myjących jest minimalna!

Środki czystości renomowanych producentówUWAGA: Brak ryzyka działania środków chemicznych w stężeniu które może powodować odbarwienia i pęknięcia lakieru ponieważ środek czyszczący dozowany jest ręcznie w niewielkich ilościach.

Dokładność

 

Oprócz świetnych właściwości czyszczących pary wodnej usługę czyszczenia wykona dla Państwa specjalnie wykwalifikowany personel o odpowiednim doświadczeniu.

Personel Pure Crystal PoznańUWAGA: Mycie samochodu rozpoczyna się od rozpoznania przez specjalistyczny personel rodzaju zabrudzeń, oraz wybraniu najlepszych rozwiązań i metod dla konkretnego przypadku.

Dezynfekcja i sanifikacja

 

Para wodna posiada właściwości neutralizujące zapachy i dezynfekujące powierzchnie. Czyszczone wewnątrz auta powierzchnie pozostają świeże bez zapachów np. po papierosach lub zwierzętach.

Czyszczenie kokpitu auta parą wodną

 

Sucha para o bardzo niskiej wilgotności nie zamoczy Państwa sprzętu, który przy tradycyjnym czyszczeniu z pewnością ulegnie zalaniu. Z powodzeniem stosujemy parę wodną wewnątrz auta.

Pranie tapicerki samochodowej - Poznań

 

Wykorzystywana przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem. Poprzez zastosowanie specjalistycznych urządzeń oraz przetestowanych przez nas środków gwarantujących skuteczność doskonale wypierzemy tapicerkę samochodową.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki odbywa się przy użyciu najwyższej jakości sprzętu marki Kärcher. Usługi prania tapicerki świadczymy na terenie miasta Poznań i okolic. Zawsze dojeżdżamy do klienta, wykonując usługę w dogodnym dla niego miejscu. Należy pamiętać o tym, że pranie tapicerki w warunkach domowych i bez zastosowania profesjonalnego sprzętu nie jest efektywne i nie przyczynia się do usunięcia głębokich zabrudzeń oraz roztoczy, które są niezwykle szkodliwe dla dzieci i alergików. Poznań jest siedzibą naszej firmy, lecz obsługujemy również okoliczne miejscowości.

Wykorzystywana przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka Używając ekstraktora, czyli urządzenia spryskująco-odsysającego, nanosimy na tapicerkę roztwór wody pod ciśnieniem wraz z profesjonalnym środkiem do czyszczenia ekstrakcyjnego. Wskutek zastosowania tej technologii brud ulega rozpuszczeniu, a my możemy go szybko i bezpiecznie odessać, używając w tym celu specjalistycznego i niezwykle skutecznego urządzenia firmy Kärcher. Po zakończeniu prania tapicerki pozostawiamy powierzchnię do wyschnięcia na kilka godzin – po tym czasie samochód może być ponownie używany.

Wykorzystywana przez nas technologia (metoda prania ekstrakcyjnego) polega na natrysku specjalnego środka. Pranie ekstrakcyjne tapicerki jest dużo bardziej skuteczne niż czyszczenie parowe, które jednak doskonale sprawdza się do mycia karoserii. Czyszczenie ekstrakcyjne, w przeciwieństwie do parowego, odbywa się przy użyciu środków czyszczących, które biorą udział w płukaniu włókien. W czyszczeniu ekstrakcyjnym wykorzystujemy wodę o temperaturze 30-50°C, natomiast czyszczenie parowe odbywa się w temperaturze 80-120°C.

 

Pranie tapicerki w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu kierowcy zależy na swoim samochodzie. Z tego powodu warto jest wybierać nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne metody prania tapicerki w Poznaniu. Wyżej wymieniliśmy potencjalne ryzyko używania popularnych technik, jednak warto dodać, dlaczego najlepiej wybrać akurat nas.

Zawsze podchodzimy do klienta indywidualnie. Posiadamy sporą wiedzę na temat stosowanych detergentów, dlatego można mieć pewność, że nie uszkodzimy oczyszczanej tapicerki. Przy tym wszystkim jesteśmy zawsze przyjaźnie nastawieni i możemy się zjawić w wymaganym miejscu nawet w niestandardowych porach.

Pranie tapicerki Poznań

Do prania tapicerki w Poznaniu stosowane przez nas środki, jeśli istnieje taka możliwość, są ekologiczne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonywany usług prania tapicerki w Poznaniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, a także firmami.

W razie zainteresowania praniem tapicerki w Poznaniu i okolicach, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

Zapraszamy serdecznie także do zapoznania się z innymi usługami w naszej ofercie.


PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…