W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Mycie elewacji w Poznaniu, które oferujemy, polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem. W przypadku silnych zabrudzeń zawsze jesteśmy zaopatrzeni w profesjonalne środki chemiczne wspomagające czyszczenie.

Czyścimy wszelkiego rodzaju elewacje:

 • cegłę,
 • tynk,
 • kamień,
 • piaskowiec, klinkier, granit,
 • cegła, kamień, piaskowiec, klinkier, granit, amerblok, tynki mozaikowe, alucobond,
 • szklane,
 • płyty i okładziny elewacyjne,
 • powierzchnie pokryte powłokami antykorozyjnymi,
 • betonowe,
 • ekrany akustyczne,
 • inne.

Mycie elewacji Poznań

Mycie elewacji pod ciśnieniem zapewnia nie tylko wysoką skuteczność, ale też szybkość wykonywania pracy. Z tego powodu, jeśli zależy Ci na czasie, to chętnie podejmiemy się czyszczenia Twojego budynku. Do mycia elewacji w Poznaniu stosujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia i środki chemiczne. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, myjąc elewacje domów prywatnych, ale również z firmami i przedsiębiorstwami. Mieliśmy okazję podejmować się mycia elewacji wyjątkowo skomplikowanych obiektów komercyjnych, o nietuzinkowej architekturze i specyficznym doborze materiałów.

Profesjonalne mycie elewacji Poznań – Doświadczona kadra

Mycie elewacji wiąże się z koniecznością pracy na wysokości, dlatego osoby wykonujące tego typu czynności powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje. Dbamy o to, aby nasza kadra pracownicza była odpowiednio zabezpieczona, a także przeszkolona pod tym kątem. W efekcie stajemy się niezwykle dokładni i profesjonalni w swoich działaniach. Mnogość rodzajów powierzchni elewacyjnej wymaga odpowiednich środków czystości, które nie wpłyną negatywnie na czyszczoną powierzchnię. Doświadczenie naszych specjalistów jednak sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie dobrać idealny detergent, który nie tylko świetnie wyczyści elewację, ale też zapewni jej bezpieczeństwo.

Mycie elewacji Poznań – współpraca z klientem

Wiemy, że mycie elewacji jest niemałym przedsięwzięciem i może nieraz utrudnić np. dostęp do wejścia budynku, skorzystanie z parkingu. Przypominamy jednak, że jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb klienta także względem preferowanej pory naszej pracy. Po wstępnej konsultacji, a następnie przedstawieniu warunków współpracy, dostosowujemy grafik do preferencji naszych zleceniodawców. Wymaga to od nas szeregu działań logistycznych. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zadowolenie i satysfakcja klientów Pure Crystal jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mycia elewacji w Poznaniu.

Skuteczne mycie elewacji w Poznaniu – opinie klientów

Skuteczność naszych działań potwierdzają setki zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z Pure Crystal. Ich opinia utwierdza nas w przekonaniu, że świadczenie usług w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, terminowe wykonywanie zadań i indywidualne podejście do klienta to jedyne, słuszne podejście. Konsumenci doceniają również fakt, że w naszych działaniach dbamy o środowisko naturalne. Środki czystości, jakie wykorzystujemy podczas mycia elewacji w Poznaniu, nie ingerują negatywnie na naszą planetę. Konkurencyjna cena, rzetelne poradnictwo i dbałość o detale to aspekty, które wyróżniają firmę Pure Crystal na tle innych.

Mycie elewacji Poznań

Wyczyszczona elewacja pozwala przywrócić estetykę całego obiektu. To istotne, ponieważ wygląd np. siedziby firmy jest niejako także jej wizytówką. W kontekście domu prywatnego natomiast estetyczny budynek zapewnia komfort mieszkańcom. Niezaprzeczalną korzyścią w obu przypadkach jest również zwiększona żywotność wyczyszczonej powierzchni budynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Jeśli interesuje Cię mycie elewacji w Poznaniu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i odpowiemy na ewentualne pytania.


Urządzenia

Duplex

Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

Optima

Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

Karcher

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…