Czyszczenie i mycie kostki brukowej, granitowej w Poznaniu

Mycie kostki brukowej
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ , POLBRUKU, BETONU, GRANITU

Zadbaj o to aby firma czyszcząca posiadała doświadczenie i najnowszy sprzęt , który nie zniszczy terenów zielonych wokół kostki!

Firma Pure-Crystal oferuje czyszczenie różnego rodzaju powierzchni w tym czyszczenie kostki brukowej , betonowej i kamienia. Usuwamy zanieczyszczenia w postaci pyłu, które wnikają w zagłębienia materiału , porosty, przebarwienia, plamy olejowe za pomocą profesjonalnych myjek ciśnieniowych. Przy silnych zabrudzeniach metody hydrodynamiczne wspomagamy środkami chemicznymi , które są przyjazne środowisku i całkowicie biodegradowalne.
W odróżnieniu od konkurencji posiadamy specjalny system odprowadzania brudnej wody, który zabezpiecza przed zalaniem terenów zielonych.

Impregnacja kostki brukowej

 

Wykonujemy zabezpieczenie kostki brukowej preparatami tworzącymi zamkniętą strukturę na powierzchni kostki tzn. nie wchłaniają wody oraz płynnych zanieczyszczeń (olej, benzyna) oraz wpływają pozytywnie na trwałość materiału co podwyższa jego odporność na zarysowania i ścieranie.

Czyszczenie i mycie kostki brukowej, granitowej w Poznaniu

Profesjonalizm i najwyższa jakość usług czekają na Ciebie! Pure-Crystal to profesjonalna firma, która zawsze dba o to, by wymagane zadanie zostało wykonane. Stosujemy sprawdzone detergenty, dzięki czemu oferowane przez nas czyszczenie kostki brukowej w Poznaniu i okolicach zawsze jest skuteczne, a przy tym bezpieczne. Jest to związane z faktem, że w większości używamy detergentów ekologicznych, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, jak i względem bezpieczeństwa okolicznej roślinności.

Proponowane czyszczenie kostki granitowej, brukowej lub podłoża innego rodzaju wymaga także odpowiedniej techniki. Zapewniamy, że nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, a do tego korzystają z wysokiej klasy sprzętu, dzięki czemu są w stanie uporać się nawet z najcięższymi zabrudzeniami.

Czyszczenie i mycie kostki brukowej Poznań

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Jeśli jest taka konieczność, możemy zapewnić mycie kostki brukowej w Poznaniu i okolicach na terenie podjazdu do firmy i terenów podlegających Twojemu obiektowi. To aspekty stanowiące wizytówkę Twojego przedsiębiorstwa, dlatego warto o nie zadbać, by wywołać pozytywne wrażenia u klientów i zapewnić dobre warunki pracownikom.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie kostki granitowej Poznań

Jeśli interesuje Cię mycie kostki brukowej i granitowej w Poznaniu lub okolicach, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PRZED
PO
Czyszczenie kostki brukowej Czyszczenie kostki brukowej
PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…