W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

System mycia paneli słonecznych czystą wodą


Utrzymywanie paneli słonecznych w czystości jest czynnością niezbędna do utrzymania najwyższego poziomu efektywności i konwersji energii słonecznej. Czyste panele mogą być do 50% bardziej efektywne. Wielu producentów paneli słonecznych zaleca mycie paneli co 8 – 10 tygodni. Stosowany system przez firmę Pure-Crystal jest uniwersalny , wykorzystywany do efektywnego i skutecznego mycia wszystkich rodzajów paneli słonecznych. Panele słoneczne o niemalże każdej wielkości i każdym kształcie, myte wysoko oczyszczoną wodą pozwalają uzyskać doskonały efekt z zachowaniem bezpiecznej pozycji na gruncie.

Zalety

  • Mycie wodą zdemineralizowaną, miękką (brak jakichkolwiek zacieków, plam),
  • Bez stosowania szkodliwych chemikaliów – tylko ultra-czysta woda,
  • Czyszczenie paneli słonecznych o niemal każdym kształcie i wielkości,
  • Może być używany w każdym miejscu,
  • Brak konieczności dostępu do źródła wody w miejscu pracy,
  • Bez jakichkolwiek modyfikacji paneli,
  • Szybkie i efektywne mycie,
  • Czyszczenie z bezpiecznej pozycji na gruncie,
  • Sprawdzona technologia, sprawdzona na całym świecie.

Mycie paneli fotowoltaicznych w Poznaniu

Profesjonalne narzędzia i bezpieczne techniki to klucz do tego, by oferowane przez nas mycie paneli fotowoltaicznych w Poznaniu było skuteczne.

Oczywiście, proponowane przez Pure-Crystal mycie paneli słonecznych w Poznaniu jest usługą płatną, jednak należy mieć świadomość, że w każdym przypadku opłaca się z niej skorzystać. Dlaczego? Jak wspomnieliśmy wcześniej, brudne panele fotowoltaiczne mogą zmniejszyć swoją efektywność nawet o połowę, przez co automatycznie będziesz płacić więcej za energię elektryczną. To szczególnie istotne w przypadku instalacji fotowoltaicznych zasilających przedsiębiorstwa, którym przecież zawsze zależy na optymalizacji kosztów. Okazuje się więc, że nasze mycie paneli słonecznych w Poznaniu jest dobre dla Twojego budżetu!

Jednocześnie mycie paneli fotowoltaicznych proponowane przez naszą firmę jest ukłonem w stronę Twojej wygody. Ty lub Twoi pracownicy nie będziecie musieli samodzielnie ich czyścić, co nieraz wymaga wdrapywania się na stromy dach.

Mycie paneli słonecznych Poznań

Stawiamy także na elastyczność, możemy się pojawić w wyznaczonym miejscu nawet o niestandardowych porach. Naszą domeną jest terminowość, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, dlatego możesz nam zaufać.

Jeśli interesuje Cię mycie paneli fotowoltaicznych w Poznaniu lub okolicach, to skontaktuj się z nami.


Urządzenia

Duplex

Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

Optima

Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

Karcher

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…