Czyszczenie dachu – Poznań

Mycie auta
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Czyszczenie dachu Poznań

Profesjonalne czyszczenie dachu w Poznaniu wraz z zabezpieczeniem powierzchni

Nasz firma świadczy profesjonalne usługi czyszczenia oraz impregnacji dachów. Działamy na każdym rodzaju powierzchni:

 • blachodachówki,
 • dachówka ceramiczna,
 • dachówka betonowa,
 • dachówka glazurowana,
 • metalowe, szklane,
 • inne.

Czyścimy pokrycia dachowe metodą hydrodynamiczną dobieraną odpowiednio do rodzaju powierzchni oraz zanieczyszczeń. W przypadku uporczywych zabrudzeń stosujemy profesjonalną chemie, co w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawi, że twój dach pozostanie czysty i świeży.

Po wyczyszczeniu dachu zalecamy zabezpieczenie powierzchni przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody (impregnacja/hydrofobizacja). Ten zabieg znacząco wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale i żywotność danej powierzchni dachowej.

Profesjonalne czyszczenie dachu w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju obiekty posiadają inne pokrycia dachowe. Z tego powodu dopasowanie odpowiedniego trybu pracy i używanych środków jest szczególnie ważne. W przeciwnym wypadku można trwale uszkodzić bądź zaburzyć estetykę dachu. Korzystanie z niepewnych usług w tym zakresie może na przykład zniszczyć połysk dachówek, przerwać papę lub delikatniejsze pokrycia dachowe innego rodzaju.

Przed rozpoczęciem czyszczenia dachu zawsze sprawdzamy, z jakim dachem mamy do czynienia.  W wielu przypadkach nasze działanie pozwala przywrócić jego dobry wygląd! Stosujemy sprawdzone środki. Staramy się także, by były w miarę możliwości bezpieczne dla środowiska. Czyszczenie dachu w Poznaniu to często zamawiana usługa zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W każdym przypadku chętnie dostosowujemy się do wymagań klienta na czyszczenie dachu. Poznań to my - pełen profesjonalizm.

Czyszczenie dachu Poznań - korzyści

Pokrycia dachów narażone są na szereg czynników zewnętrznych, które znacząco wpływają na ich estetykę. Opady atmosferyczne, promieniowanie słoneczne UV, dym z kominów czy rozrastający się niekiedy mech sprawiają, że dach z czasem wygląda mniej estetycznie. W tej sytuacji warto zdecydować się na współpracę z firmą, która oferuje profesjonalne czyszczenie dachu. Poznań to miasto, w którym kompleksowo wykonujemy tego typu usługi. W naszej pracy używamy profesjonalnego i sprawdzonego pod kątem jakości sprzętu do czyszczenia dachów w Poznaniu. Środki czyszczące, których używamy w trakcie realizacji usługi, są bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni dachowej. Zawsze dążymy do tego, aby dachy wyglądały jak nowe, a klienci mogli cieszyć się ich estetycznym wyglądem przez długie lata.

Profesjonalne czyszczenie dachu Poznań - doświadczona kadra

Praca na wysokości wymaga odpowiednich kwalifikacji i szkolenia. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szkolenia, które pozwalają im umiejętnie pracować na dachach. W Pure Crystal dbamy o to, aby nasze działania nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne. Innowacyjny sprzęt i mnogość ekologicznych rozwiązań to aspekty, które wyróżniają nas na tle innych firm, świadczących podobne usługi. Służymy fachowym poradnictwem i pozostajemy do dyspozycji klientów na każdym etapie trwania współpracy. Zapewniamy szybką realizację powierzonych nam zadań i pełną satysfakcję z efektów końcowych.

Czyszczenie dachu Poznań

Posiadamy bogate doświadczenie. Na przestrzeni lat mieliśmy okazje pomóc wielu klientom, nawet w przypadku wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń i skomplikowanych zleceń (np. pracy z niestandardowymi pokryciami dachu o nieregularnym kształcie). Jesteśmy otwarci na każdego klienta, dlatego zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna.

Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także przygotujemy indywidualną ofertę na czyszczenie dachu. Poznań i okolice to miejsca, gdzie oferujemy usługi więc, jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dokonamy indywidualnej wyceny. Postaw na profesjonalne, kompleksowe czyszczenie dachu w Poznaniu i ciesz się jego estetycznym wyglądem przez długie lata.

Czyszczenie i malowanie dachu Czyszczenie i malowanie dachu

Czyszczenie i malowanie dachu

Czyszczenie i malowanie dachu

Czyszczenie i malowanie dachu

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

 • Duplex

  Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

 • Optima

  Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

 • Karcher

  Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…