Czyszczenie dachu w Poznaniu

Mycie auta
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Czyszczenie dachu

Profesjonalne czyszczenie dachu wraz z zabezpieczeniem powierzchni

Nasz firma świadczy profesjonalne usługi czyszczenia oraz impregnacji dachów. Działamy na każdym rodzaju powierzchni:

 • blachodachówki,
 • dachówka ceramiczna,
 • dachówka betonowa,
 • dachówka glazurowana,
 • metalowe, szklane,
 • inne.

Czyścimy pokrycia dachowe metodą hydrodynamiczną dobieraną odpowiednio do rodzaju powierzchni oraz zanieczyszczeń. W przypadku uporczywych zabrudzeń stosujemy profesjonalną chemie, co w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawi, że twój dach pozostanie czysty i świeży.

Po wyczyszczeniu dachu zalecamy zabezpieczenie powierzchni przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody (impregnacja/hydrofobizacja).

Profesjonalne czyszczenie dachu w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju obiekty posiadają inne pokrycia dachowe. Z tego powodu dopasowanie odpowiedniego trybu pracy i używanych środków jest szczególnie ważne. W przeciwnym wypadku można trwale uszkodzić bądź zaburzyć estetykę dachu. Korzystanie z niepewnych usług w tym zakresie może na przykład zniszczyć połysk dachówek, przerwać papę lub delikatniejsze pokrycia dachowe innego rodzaju.

Zawsze sprawdzamy, z jakim dachem mamy do czynienia.  W wielu przypadkach nasze działanie pozwala przywrócić jego dobry wygląd! Stosujemy sprawdzone środki. Staramy się także, by były w miarę możliwości bezpieczne dla środowiska. Czyszczenie dachu w Poznaniu to często zamawiana usługa zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W każdym przypadku chętnie dostosowujemy się do wymagań klienta na czyszczenie dachu. Poznań to my - pełen profesjonalizm.

Czyszczenie dachu Poznań

Posiadamy bogate doświadczenie. Na przestrzeni lat mieliśmy okazje pomóc wielu klientom, nawet w przypadku wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń i skomplikowanych zleceń (np. pracy z niestandardowymi pokryciami dachu o nieregularnym kształcie). Jesteśmy otwarci na każdego klienta, dlatego zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna.

Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także przygotujemy indywidualną ofertę na czyszczenie dachu. Poznań i okolice to miejsca, gdzie oferujemy usługi więć jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

 

Czyszczenie i malowanie dachu Czyszczenie i malowanie dachu

 

Czyszczenie i malowanie dachu

Czyszczenie i malowanie dachu

Czyszczenie i malowanie dachu

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

 • Duplex

  Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

 • Optima

  Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

 • Karcher

  Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…