W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Oferta dla domu


Zapewne zauważyłeś, że wykładziny powracają do łask. Zastanawiałeś się nad użyciem ich we własnym biurze lub domu, jednak obawiasz się, że nie będziesz ich w stanie odpowiednio wyczyścić, a doskonale wiesz, że trzeba to robić regularnie? Nie martw się, trafiłeś na nas! Nasza firma z przyjemnością Ci pomoże. Czyszczenie wykładzin, to nasza specjalność. Wykonamy dla Ciebie usługę szybko, bez zbędnych kłopotów, a do tego odpowiednio dostosujemy cenę. Ci, którzy zamieszkują Poznań, doskonale o tym wiedzą. Oni nam już zaufali – czas na Ciebie.

Pranie wykładzin – czyszczenie i konserwacja obejmuje nie tylko Poznań, ale również miejscowości ościenne

Zapewne zauważyłeś, że wykładziny wracają do łask. Możesz je spotkać praktycznie wszędzie – w biurach, bankach, urzędach czy innych budynkach użyteczności publicznej. Nic w tym dziwnego, bowiem produkt ten nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru. Aby jednak wykładzina jak najlepiej spełniała swoją funkcję, należy ją regularnie czyścić i konserwować. Pytając producentów, jak często należy przeprowadzać pranie wykładzin, uzyskamy odpowiedź, że co najmniej raz w roku. Z doświadczenia jednak wiemy, że należy robić to częściej. Dlaczego? O ile w domach dbamy o to, aby nasza wykładzina przez długi czas wyglądała jak najlepiej, o tyle w miejscach użyteczności publicznej ludzie niestety nie będą zdejmować obuwia, w którym wchodzą do banku czy urzędu. Nie dlatego, że nie chcą, ale dlatego, że nikt nie poda im kapci, w których będą mogli powędrować do stanowiska. Nie unikniemy zatem jej zabrudzenia, jak również wniknięcia w nią mikroorganizmów, które odpowiedzialne są za wiele schorzeń pojawiających się nagle w naszym domu. Nie piszemy tego, aby przestrzec Państwa przed kupowaniem wykładzin, a jedynie, aby pokazać, jak ważne jest regularne ich czyszczenie. Produkt ten, aby jak najdłużej zachował swoje właściwości powinien być czyszczony nie mniej, jak co 3-4 miesiące.

Nadmienimy, że codzienne odkurzanie i ręczne czyszczenie wykładzin, to normalna sprawa. Zachęcamy jednak, aby skorzystać z usług czyszczenia i prania wykładzin naszej firmy, która co jakiś czas przeprowadzi dla Państwa czyszczenie specjalistyczne. Poza nim impregnujemy wykładziny, dzięki czemu dłużej zachowają doskonały wygląd. Nasze usługi czyszczenia i prania wykładzin obejmują Poznań oraz miejscowości ościenne.

Czyszczenie wykładzin Poznań – Jak czyścimy?

W zależności od rodzaju wykładziny i wytycznych, jakie otrzymamy od klienta, możemy przeprowadzić dwa rodzaje czyszczenia – na sucho lub na mokro. Poniżej opiszemy te dwa sposoby, abyście mieli Państwo pełen obraz.

Pranie wykładzin na sucho odbywa się poprzez naniesienie środka czyszczącego (sucha piana, kapsułki) na produkt i wcieranie go specjalną maszyną we włókna wykładziny. Środek ma za zadanie skrystalizowanie wszelkich zanieczyszczeń, które w ostatniej fazie prania wykładziny zostają odkurzone. Ta metoda czyszczenia wykładzin preferowana jest przez wielu naszych klientów, ponieważ daje szybkie efekty, a wykładzina może być użytkowana od razu po wykonaniu usługi prania wykładziny (Poznań).

Czyszczenie wykładzin na mokro preferują osoby, którym zależy na dogłębnym przeniknięciu środka do włókien pranego produktu. Stosowany przez nas środek nanosimy na całą powierzchnię wykładziny. Jego zadaniem jest rozpuszczenie brudu i wszelkich drobnoustrojów, dzięki czemu mogą zostać usunięte przy pomocy specjalnej maszyny – ekstraktora.

Nie ukrywamy, że ta metoda prania wykładzin jest droższa, jednak bardzo skuteczna. Dodatkowym jej mankamentem jest fakt, że pomieszczenie musi zostać wyłączone z użytku na kilka godzin po wykonaniu usługi czyszczenia wykładziny. Jesteśmy z Państwem szczerzy, bo tylko dzięki szczerości możemy nawiązać owocną współpracę. Dodamy tylko, że zanim zaproponujemy odpowiedni sposób czyszczenia, słuchamy potrzeb klienta i na tej podstawie dobieramy odpowiednią usługę.

Czyszczenie i pranie dywanów Poznań – Kto z nami pracuje?

Z racji tego, że współpracują z nami ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze i czyszczeniu wykładzin, świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowa usługa obejmuje nie tylko czyszczenie i impregnację wykładziny, ale również rozmowę z naszymi pracownikami, którzy są w stanie dobrać dla Państwa satysfakcjonujące rozwiązanie. Jesteśmy w stanie doczyścić nawet największe zabrudzenia, których Wy nie potrafiliście pozbyć się samodzielnie. W naszej pracy używamy bezpiecznych dla zdrowia środków, co sprawia, że bez obaw możecie bawić się z dzieckiem na podłodze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą czyszczenia i prania dywanów w Poznaniu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – chętnie na nie odpowiemy. Nie zwlekaj, zamów nasze usługi i ciesz się czystą wykładziną już na dniach.

Pranie i czyszczenie wykładzin w Poznaniu

Wspomniane doświadczenie pozwoliło nam nabyć wiedzę i umiejętności, dzięki czemu uporamy się nawet z najbardziej poważnymi zabrudzeniami. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pranie wykładzin na mokro, czy czyszczenie wykładzin na sucho – w każdym przypadku stawiamy na idealne dopasowanie używanych środków do jej włosia, a co za tym idzie – bezpieczne usługi. To nie wszystko, ponieważ nasze detergenty często są produktami ekologicznymi, o ile to możliwe.

Pranie wykładzin Poznań

Odpowiednie czyszczenie wykładzin w Poznaniu to usługa także dla tych osób, które interesuje przywrócenie dobrego wyglądu w swoich pomieszczeniach. Wykładziny bowiem podatne są na różnego rodzaju zabrudzenia, tymczasem ich pranie to przede wszystkim szybki sposób, by się ich pozbyć. Wiele osób nieświadomie wymienia wykładziny uważając, że posiadany model jest nie do wyczyszczenia. Zapewniamy, że w większości przypadków można sobie z tym poradzić, nie tracąc masy czasu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas klienta. Z tego powodu wszystkie usługi realizujemy możliwie jak najszybciej. Możemy także pojawić się o niestandardowej porze, by oferowane przez nas czyszczenie wykładzin w Poznaniu i okolicach było dla Ciebie wygodne. Mogą to być zarówno wczesne godziny poranne, jak i późne wieczorne.

Czyszczenie wykładzin Poznań

Staramy się zawsze dopasować do preferencji klienta. Z tego powodu chętnie się dowiemy, jakie są Twoje konkretne wymagania. Dzięki temu będziemy również w stanie zaproponować wstępną wycenę prania lub czyszczenia wykładzin.