W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 663 026 586
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

Parowe mycie samochodu


Dzięki wysokim wymaganiom klientów mieliśmy możliwość dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Wszystkie usługi są wykonywane z dojazdem do klienta. Do czyszczenia ciśnieniowego korzystamy z maszyny Optima wykorzystując silnik spalinowy – co jeszcze bardziej zwiększa mobilność oraz zakres prac. Gorąca para nie tylko dezynfekuje ale również potrafi rozpuścić nawet najbardziej uporczywe plamy po oleju, gumach do żucia czy tuszach. Dlaczego wśród wielu metod dotyczących mycia aut, mam wybrać właśnie mycie parowe?

W pierwszym etapie czyszczenia usuwamy zabrudzenia powierzchniowe poprzez użycie pary wodnej pod wysokim ciśnieniem produkowanej w urządzeniu Optima, aby następnie przy użyciu miękkiej oraz chłonnej mikrofibry usunąć właściwe zabrudzenia wnikające w głąb materiału oraz pochłonąć wilgoć – co skutkuje całkowitym oczyszczeniem lakieru.

UWAGA: Mycie w tradycyjnych bezdotykowych myjniach usuwa wyłącznie zabrudzenia powierzchniowe, nie usuwając głębszej warstwy brudu z karoserii – co skutkuje wyniszczeniem lakieru w przyszłości.

Wykorzystanie pary wodnej jest całkowicie bezpieczne! Brak jakichkolwiek działań mechanicznych eliminuje możliwość zarysowań lakieru, a strumień pary wodnej jest znacznie łagodniejszy niż w tradycyjnych myjniach wysokociśnieniowych.

UWAGA: Myjnie automatyczne powodują zarysowania na karoserii. Twarde włosy szczotek myjących sprawiają, że po wyjechaniu z takiego miejsca możemy zauważyć specyficzne kółka. Problem ten dotyka zwłaszcza kierowców mających ciemne samochody. W naszej myjni nie będziesz miał tego problemu.

Używamy tylko i wyłączenie środków czystości renomowanych producentów charakteryzujących się najwyższą jakością działania i zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa dla lakieru samochodowego. Ponieważ podczas mycia stosowana jest para wodna o temperaturze 120 oC pod ciśnieniem 8 barów ilość używanych środków myjących jest minimalna!

UWAGA: Brak ryzyka działania środków chemicznych w stężeniu które może powodować odbarwienia i pęknięcia lakieru ponieważ środek czyszczący dozowany jest ręcznie w niewielkich ilościach.

Oprócz świetnych właściwości czyszczących pary wodnej usługę czyszczenia wykona dla Państwa specjalnie wykwalifikowany personel o odpowiednim doświadczeniu.

UWAGA: Mycie samochodu rozpoczyna się od rozpoznania przez specjalistyczny personel rodzaju zabrudzeń, oraz wybraniu najlepszych rozwiązań i metod dla konkretnego przypadku.

Para wodna posiada właściwości neutralizujące zapachy i dezynfekujące powierzchnie. Czyszczone wewnątrz auta powierzchnie pozostają świeże bez zapachów np. po papierosach lub zwierzętach.

Sucha para o bardzo niskiej wilgotności nie zamoczy Państwa sprzętu, który przy tradycyjnym czyszczeniu z pewnością ulegnie zalaniu. Z powodzeniem stosujemy parę wodną wewnątrz auta.


Urządzenia

Duplex

Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…

Optima

Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

Karcher

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…