Powierzchnie szklane – mycie okien…

Mycie auta, powierzchni szklanych, okien - Pure Crystal Poznań
W razie jakichkolwiek pytań
zadzwoń: +48 881 764 988
lub napisz: biuro@pure-crystal.pl

POWIERZCHNIE SZKLANE, OKNA, WITRYNY

szklane dachy, szklane ściany/fasady , Samoloty, łodzie, plandeki, sygnalizacje świetlne, znaki drogowe, wiaty przystankowe, bilbordy, znaki reklamowe, gładkie elewacje budynków, ogrody zimowe.

Pure crystal wychodząc naprzeciw klientom oferuje czyszczenie powierzchni szklanych za systemów myjących ultra czystą wodą – zdemineralizowaną z gruntu aż do wysokości 20 metrów. Podczas mycia szkła czystość wody ma ogromne znaczenie. Nawet relatywnie niewielka wartość substancji rozpuszczonych w wodzie może prowadzić do powstawania plam, jako że rozpuszczony osad pozostaje na szybie po wyschnięciu wody. Jako, że woda będzie musiała na wysokościach wyschnąć sama, musi ona być całkowicie czysta i wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń tzn. musi być zdemineralizowana (tj. poddana procesowi filtracji wielostopniowej). Taka woda posiada doskonałe właściwości czyszczące oraz potrafi bez żadnych śladów (smug, zacieków) odparować z wyczyszczonej powierzchni. Dzięki zastosowaniu tak czystej wody efekt czyszczenie utrzymuje się znacznie dłużej na czyszczonej powierzchni co przynosi realne oszczędności przy ograniczeniu liczby myć w roku.

Woda przetwarzana przez nasz system jest pozbawiona jakichkolwiek minerałów (znanych jako jony, które mogą być dodatnio naładowanymi kationami lub ujemnie naładowanymi anionami), takimi jak węglan wapnia, magnez, sole czy metale. Materia organiczna oraz wszelkie bakterie są również usuwane.

Prostota i łatwość użytkowania sprawiła, że system ten jest używany do czyszczenia na szeroką i nieograniczoną skale.

Pure Crystal zajmuje się zarówno obsługą Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykorzystując innowacyjny system mycia ultra czystą wodą, umyjemy okna w Twoim domu i zadbamy o powierzchnie szklane w Twojej firmie. Żadna powierzchnia szklana nie stanowi dla nas wyzwania, dlatego podejmujemy się mycia szklanych dachów, ścian, ogrodów zimowych i wszelkich innych powierzchni ze szkła wymagających wyczyszczenia. Jesteśmy firmą dbającą o najdrobniejsze szczegóły, dlatego też w zakres usługi mycia okien wchodzi również mycie parapetów oraz mycie ram okiennych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czyste okna są wizytówką każdej firmy, dlatego tak szybko jak to możliwe przystępujemy do pracy po otrzymaniu zlecenia. Dostosowujemy się do Twojego czasu, więc to Ty ustalasz dogodny termin wykonania usługi. Dbamy o to, by wykonywane przez nas prace nie przeszkadzały Klientom Twojej firmy, dlatego też nie zastawiamy wejść do budynków. Mycie okien oferujemy na terenie miasta Poznań i niedalekich okolic.

Aby umówić się na mycie okien, odwiedź naszą siedzibę w mieście Poznań lub zadzwoń do nas, by zamówić przyjazd specjalisty. Podczas pierwszej rozmowy dokonamy wyceny oraz określimy czas potrzebny na wykonanie usługi. W dniu przyjazdu specjalisty prosimy o udostępnienie powierzchni do mycia, co znacznie skróci czas zaplanowanej pracy. Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego też po wykonanej usłudze prosimy o wystawienie nam oceny, używając do tego formularza znajdującego się na naszej stronie głównej.

Czyszczenie posadzek i okien

Czyszczenie powierzchni szklanych

Czyszczenie powierzchni szklanych

Czyszczenie powierzchni szklanych - okien Poznań

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Urządzenia

  • Optima

    Jedno z najbardziej ekologicznych i skutecznych urządzeń na świecie! Para opuszczająca dysze na temperaturę około 120 o C i jest jednym z najbardziej skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze…

  • Karcher

    Kolejną stosowaną przez nas metodą jest pranie ekstrakcyjne, które polega na natrysku na powierzchnię czyszczoną roztworu wody pod ciśnieniem wraz z czynnikiem piorącym i odessanie jej nadmiaru wraz z brudem.…

  • Duplex

    Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia i polerowania posadzek twardych, w tym rowków, szczelin oraz wykładzin dywanowych. Maszyna działa w dwóch opcjach, z użyciem pary bez środków czyszczących lub z użyciem…